• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» та отримання позитивного експертного звіту проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» код ДК 021-2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Категорія - Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 2 роботи. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – Вишукування та обстеження проводиться на території структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», проєктні роботи виконуються на території Виконавця, експертиза проектно-кошторисної документації на території експертної організації. Джерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова(мови), якою(якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська мова, або інша мова при наявності належним чином завіреного перекладу на українську мову.

Завершена

425 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5bca467ee5804d4baa4f0bacde8e0b6d
Внутрішній номер закупівлі: 29550425
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-006581-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Олійник Оксана Сергіївна 380567933546 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 425 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 13:01 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 13:01 - 06.07.2026 20:00
Аукціон: 07.07.2026 14:26 - 07.07.2026 14:49
Період кваліфікації: 07.07.2026 14:49 - 14.07.2026 13:53
Період завантаження договору: 20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴425 000.00 Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» та отримання позитивного експертного звіту проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» код ДК 021-2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування