• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» та отримання позитивного експертного звіту проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» код ДК 021-2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Оголошено тендер

510 000.00 UAH
Номер: 1aea6277853d40e79aec3e22e31faed1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-007775-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 510 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» та отримання позитивного експертного звіту проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт стрілочного переводу № 49 з використанням старопридатних матеріалів у місті Кривий Ріг» код ДК 021-2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Примітки: сл. П
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 16.06.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Сума510 000.00 UAH