• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання та приладдя

Завершена

361 444.20 UAH з ПДВ
Номер: 3c39725fe8444c5594350c6d798e133b
Внутрішній номер закупівлі: 29550379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-006544-a   
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Контактна особа: Ананьєв Дмитро 380677171777 ananiev@karazin.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 361 444.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 13:03 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 13:03 - 24.06.2026 00:00
Аукціон: 24.06.2026 13:26 - 24.06.2026 13:55
Період кваліфікації: 24.06.2026 13:55 - 03.07.2026 11:53
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴361 444.20 Комп’ютерне обладнання та приладдя