-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя
Оголошено тендер
361 444.20
UAH
Номер:
218b04c73b2048adaac9872e74abfbc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-008012-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
361 444.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання та приладдя
Примітки:
п.10 Особливостей 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2026 12:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума361 444.20 UAH