• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

09110000-3 – Тверде паливо (09111100-1 Вугілля , Вугілля кам'яне ДГ (13-25), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване)

Завершена

624 312.00 UAH з ПДВ
Номер: 55082f5bf8944759bbbed2cec8140ded
Внутрішній номер закупівлі: 29549860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-006016-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Олена Дрокіна +380978594115 dev3004@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 624 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 12:30 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 12:30 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 12:47
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 14.07.2026 09:28
Період завантаження договору: 20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴624 312.00 09110000-3 – Тверде паливо (09111100-1 Вугілля , Вугілля кам'яне ДГ (13-25), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване)