-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-005526-a
Торги не відбулися
212 510.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbba0e285fd34abdbffd770f98654b09
Внутрішній номер закупівлі:
29549369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-005526-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фурман Анжела Андріївна +380502163780 angelafurman1006@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
212 510.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 14:08 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 14:08 - 24.06.2026 12:10
Аукціон:
з 25.06.2026 15:40
Період кваліфікації:
24.06.2026 12:10 - 29.06.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 510.00 Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів