-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Оголошено тендер
212 510.00
UAH
Номер:
268bc0004bf94f7fbf6a4e68919c47e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-005793-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
212 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2026 11:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Кількість
758 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума212 510.00 UAH