-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90710000-7 Екологічний менеджмент
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-004634-a
Послуги з проведення перевірки відповідності вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах дизельних транспортних засобів ДП «МТП «Південний»
Завершена
77 775.00
UAH без ПДВ
Номер:
cbd1d6d7a5874799b7daaa05fade069d
Внутрішній номер закупівлі:
29548475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-004634-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександра Бондаренко +380487507282 o.bondarenko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
77 775.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 11:35 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 11:35 - 29.06.2026 12:00
Аукціон:
30.06.2026 14:05 - 30.06.2026 14:28
Період кваліфікації:
30.06.2026 14:28 - 07.07.2026 14:28
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 775.00 90710000-7 Екологічний менеджмент