• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

90710000-7 Екологічний менеджмент

Оголошено тендер

93 330.00 UAH
Номер: a2a701bee4aa4ded99b2080133daabeb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-005887-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 93 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 16.06.2026 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума93 330.00 UAH