-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-09-ВО Послуги з заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру.
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-004371-a
Код ДК 021-2015: 50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки» (50313000-2 —Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Торги не відбулися
22 962.00
UAH без ПДВ
Номер:
d17f5b4bb3b246e69564951cc8632efd
Внутрішній номер закупівлі:
29548209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-004371-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Валерій Анатолійович 380680171872 V.Polishchuk@lotus.don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 962.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 11:28 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 11:28 - 24.06.2026 12:00
Аукціон:
з 25.06.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 962.00 Послуги з заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру