-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру.
Оголошено тендер
27 554.40
UAH
Номер:
c1fe510286db41b184a218974f68cfaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-003741-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
27 554.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру.
Примітки:
Код ДК 021-2015: 50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки» (50313000-2 —Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування:
16.06.2026 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗакупівля проводиться відповідно до специфікованого плану із забезпечення послугами (без ремонтів), що закуповуються у сторонніх організацій по ВСП «Лиманська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» на 2026 рік.
Сума27 554.40 UAH