-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портландцемент М500 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-004003-a
Торги не відбулися
14 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
26a3f091ea5a49d895716c3b0e237c84
Внутрішній номер закупівлі:
29547850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-004003-a
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Чечелюк +380964089710 sveta27dasa@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 11:18 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 11:18 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 800.00 Портландцемент М500 або еквівалент