-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Портландцемент М500 або еквівалент
Оголошено тендер
14 800.00
UAH
Номер:
19bee6d2815f4089a8357c482a91e3e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-004611-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Портландцемент М500 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.06.2026 11:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 800.00 UAH