• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вікно металопластикове 1100*1100 мм

Торги не відбулися

5 683.03 UAH з ПДВ
Номер: 52f73b1b27004e59a9cc120fd0c455b2
Внутрішній номер закупівлі: 29545415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-001550-a   
Замовник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Контактна особа: Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 683.03 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 09:58 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 09:58 - 24.06.2026 09:00
Аукціон: з 25.06.2026 13:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 683.03 Вікно металопластикове 1100*1100 мм