• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вікно металопластикове 1100*1100 мм

Оголошено тендер

5 683.03 UAH
Номер: 390a11d1f7ac4b7b903cfe12c54025f5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-001808-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 5 683.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вікно металопластикове 1100*1100 мм
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.06.2026 09:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума5 683.03 UAH