-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-001504-a
Завершена
888 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
414616c985f241c982411449865a6dec
Внутрішній номер закупівлі:
29545372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-001504-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Старовойт Олексій Леонідович +380442454148 b7sd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
888 890.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 09:58 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 09:58 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 12:10
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 24.06.2026 07:31
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴888 890.00 Машини для обробки даних (апаратна частина)