-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
888 890.00
UAH
Номер:
31ee31051c804cd59838c741de37b0cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-001913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
888 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2026 09:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
АРМ на базі ПЕОМ разом із програмним забезпеченням, джерелом безперебійного живлення, багатофункціональним пристроєм А4
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 31.07.2026
АРМ на базі портативного комп'ютеру разом із програмним забезпеченням та монітором
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 31.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101010 - Керівництво та військове управління у сфері оборони
Сума888 890.00 UAH