-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з відновлення і заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-013095-a
Завершена
256 213.00
UAH з ПДВ
Номер:
825292ae5cb44edaafb772c26cd20137
Внутрішній номер закупівлі:
29543275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-013095-a
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Будченко +380442263714 v.budchenko@rnbo.gov.ua http://www.rnbo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
256 213.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 19:13 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 19:13 - 23.06.2026 10:00
Аукціон:
24.06.2026 14:38 - 24.06.2026 15:07
Період кваліфікації:
24.06.2026 15:07 - 06.07.2026 16:24
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴256 213.00 Послуги з відновлення і заправки картриджів