• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з відновлення і заправки картриджів

Оголошено тендер

256 213.00 UAH
Номер: 0954118a6be24aeda5271e1a2dea8ad2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-29-000316-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Замовник: Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Очікувана вартість: 256 213.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з відновлення і заправки картриджів
Примітки: Замовник здійснює закупівлю в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471) шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному розділом “Порядок проведення відкритих торгів” Особливостей здійснення публічних закупівель товарів.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.05.2026 08:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з відновлення картриджів
Код ДК 021:2015: 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки
Кількість 293 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з заправки картриджів
Код ДК 021:2015: 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки
Кількість 448 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджетна програма КПКВК «6501010» «Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони»
Код класифікації видатківКПК-2026:6501010 - Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони
Сума256 213.00 UAH