• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування верстата для лазерного розкрою матеріалів XTC-F1530H

Торги не відбулися

151 500.00 UAH з ПДВ
Номер: e135a155401044c6a527870c13ada890
Внутрішній номер закупівлі: 29541620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-011441-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 151 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 16:22 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 16:22 - 23.06.2026 15:00
Аукціон: з 24.06.2026 11:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴151 500.00 Послуги з технічного обслуговування верстата для лазерного розкрою матеріалів ХТС-F1530Н