• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування верстата для лазерного розкрою матеріалів XTC-F1530H

Оголошено тендер

151 500.00 UAH
Номер: 450c262662814a6d917af7bda83071db
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-14-009216-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 151 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування верстата для лазерного розкрою матеріалів XTC-F1530H
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 14.05.2026 13:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума151 500.00 UAH