-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт благоустрою з влаштуванням вольєрів для утримання тварин в комунальному підприємстві "Ласка" на вул. Магістральна, 23 в м. Луцьку
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-011053-a
Завершена
2 499 127.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8d7561189b34931a14a285cb64d8488
Внутрішній номер закупівлі:
29541240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-011053-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільчук Олена 380332724594 ukb@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 499 127.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 16:07 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 16:07 - 01.07.2026 10:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:00
Період кваліфікації:
01.07.2026 10:00 - 07.07.2026 16:45
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 499 127.00 Капітальний ремонт благоустрою з влаштуванням вольєрів для утримання тварин в комунальному підприємстві "Ласка" на вул. Магістральна, 23 в м. Луцьку