-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою з влаштуванням вольєрів для утримання тварин в комунальному підприємстві "Ласка" на вул. Магістральна, 23 в м. Луцьку
Оголошено тендер
2 499 127.00
UAH
Номер:
263c2e8027ec4289a92de70364854988
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-007130-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517736
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, Волинська обл. м.Луцьк вул. Богдана Хмельницького,19/206
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 499 127.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт благоустрою з влаштуванням вольєрів для утримання тварин в комунальному підприємстві "Ласка" на вул. Магістральна, 23 в м. Луцьку
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
15.06.2026 12:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт благоустрою з влаштуванням вольєрів для утримання тварин в комунальному підприємстві "Ласка" на вул. Магістральна, 23 в м. Луцьку
Кількість
1 робота
Період постачання
до 28.02.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума2 499 127.00 UAH