-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент), 3. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент), 4. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент), 5. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент), 6. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент), 7. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент), 8. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент), 9. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент), 10. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент). за кодом ДК: 43830000-0: «Електричні інструменти»
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-010031-a
Торги не відбулися
52 816.66
UAH з ПДВ
Номер:
9465c3191c5c4301a72e757ed92775a2
Внутрішній номер закупівлі:
29540218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-010031-a
Замовник:
Військова частина А3160
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614001
-
Адреса:
16601, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Прилуцька, 96А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Веремієнко Ліна Михайлівна 380639755453,380463126330 l.veremiienko@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 816.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 15:40 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 15:40 - 23.06.2026 10:00
Аукціон:
з 24.06.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 816.66 1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент), 3. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент), 4. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент), 5. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент), 6. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент), 7. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент), 8. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент), 9. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент), 10. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент).