• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент), 3. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент), 4. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент), 5. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент), 6. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент), 7. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент), 8. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент), 9. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент), 10. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент). за кодом ДК: 43830000-0: «Електричні інструменти»

Оголошено тендер

52 816.66 UAH
Номер: 60ac92f32f5f4084acbec170a0fd439e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-012379-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А3160
Замовник: Військова частина А3160
Очікувана вартість: 52 816.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент), 3. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент), 4. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент), 5. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент), 6. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент), 7. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент), 8. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент), 9. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент), 10. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент). за кодом ДК: 43830000-0: «Електричні інструменти»
Примітки: за бюджетною програмою КПКВ 2101020/35/10 «Матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України за рахунок благодійної допомоги, коштів, отриманих від спрямування 10% частини податку на доходи фізичних осіб та коштів, отриманих у якості субвенції», КЕКВ 2210, код видатків 030.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструменти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.06.2026 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок кошторисних призначень спеціального фонду на 2026 рік,
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума52 816.66 UAH