-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-008762-a
Завершена
3 500 348.00
UAH з ПДВ
Номер:
bdcdd45876d44817b800de3270286d3d
Внутрішній номер закупівлі:
29538964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-008762-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001651
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності 39
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Товаришенко Сергій Васильович +380532511878 tovserg@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 500 348.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 14:59 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 14:59 - 23.06.2026 11:00
Аукціон:
24.06.2026 15:51 - 24.06.2026 16:27
Період кваліфікації:
24.06.2026 16:27 - 25.06.2026 12:19
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500 348.00 Дизельне паливо, бензин А-95