-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Оголошено тендер
3 500 348.00
UAH
Номер:
245c683603b74cde99280a9ac47e60c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-003698-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001651
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності 39
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001651
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності 39
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
3 500 348.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо, бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.06.2026 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 110 348.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума1 390 000.00 UAH