-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-007901-a
Завершена
980 556.00
UAH без ПДВ
Номер:
4eaa059f011d4ab78073dfc73002f869
Внутрішній номер закупівлі:
29538094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-007901-a
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-05-29-006200-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
980 556.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за виконані послуги здійснюється відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця за фактично виконані послуги протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати та на підставі підписаного Сторонами Акта приймання виконаних будівельних робіт КБ-2в (далі – Акт виконаних робіт), Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за примірною формою № КБ-3 (далі – Довідка КБ-3) та рахунку за умови отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Федора Потушняка, буд. 10 Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Могіш Наталія Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063103749
-
Контактна особа:
Могіш Наталія Юріївна +380501635641 natalija1211@ukr.net
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 177, кв. 4
Ціна пропозиції
980 556.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 14:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0b95e8c2ec74cbd9aa5f14d963c35d0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-15-007901-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Могіш Наталія Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063103749
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 177, кв. 4
Номер договору:
49
Сума договору:
980 556.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради: 980 556.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний