-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
980 556.00
UAH
Номер:
bc660496e34649d6936d82a5b072462f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-013144-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
980 556.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.06.2026 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума980 556.00 UAH