-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору)).
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-006675-a
Завершена
2 750 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1313fba6f7cf4976bfd443a1965a846c
Внутрішній номер закупівлі:
29536867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-006675-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 13:45 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 13:45 - 23.06.2026 01:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:13
Період кваліфікації:
23.06.2026 01:00 - 23.06.2026 13:23
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 750 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору