• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору)).

Оголошено тендер

3 300 000.00 UAH
Номер: 7dab6728696b4c57a1fc58d4442e178a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-007948-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Чернівціобленерго"
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Очікувана вартість: 3 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору)).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 15.06.2026 13:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 300 000.00 UAH