-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-004952-a
Торги не відбулися
7 733.00
UAH з ПДВ
Номер:
77f5f7e422c44995a7becc06ac825a89
Внутрішній номер закупівлі:
29535159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-004952-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Миколаєнко +380462676127 mukolaenko.marina@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 733.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 12:16 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 12:16 - 23.06.2026 08:00
Аукціон:
з 24.06.2026 15:21
Період кваліфікації:
23.06.2026 08:00 - 24.06.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 733.00 Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник