• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник

Оголошено тендер

7 733.00 UAH
Номер: 8ed7fe3f1aae4052a6108751bb0d0c8e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-006329-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Пенітенціарна академія України
Замовник: Пенітенціарна академія України
Очікувана вартість: 7 733.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичні вимикачі, щити металеві, корпус під лічильник
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.06.2026 12:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума7 733.00 UAH