-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цитологічні дослідження
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-003332-a
Завершена
497 410.00
UAH без ПДВ
Номер:
f1cf4f550c3241dc8433504c7a5877cf
Внутрішній номер закупівлі:
29533540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-003332-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погоріла Яна Вікторівна 380463738390 pcml_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
497 410.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 11:18 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 11:18 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
30.06.2026 14:37 - 30.06.2026 15:06
Період кваліфікації:
30.06.2026 15:06 - 13.07.2026 14:14
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴497 410.00 Цитологічні дослідження