-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цитологічні дослідження
Оголошено тендер
497 410.00
UAH
Номер:
774ea9dedf5d49b1a147b356bac6d316
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-003803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
497 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цитологічні дослідження
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.06.2026 10:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума497 410.00 UAH