-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-002277-a
Завершена
510 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e78a6f88dd0e4ba4ab52eca8cb4ff22f
Внутрішній номер закупівлі:
29532478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-002277-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОСІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993546
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, Косів, провулок Шевченка, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білак Марина 380681454394 ostroverha_kosiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 10:46 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 10:46 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 11:39
Період кваліфікації:
23.06.2026 00:00 - 25.06.2026 09:42
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴510 000.00 Лабораторні реактиви ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні