-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
510 000.00
UAH
Номер:
6d7d6b4670204e11bb3d18826a3d039d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-000951-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОСІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993546
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, Косів, провулок Шевченка, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОСІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993546
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, Косів, провулок Шевченка, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
15.06.2026 09:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума510 000.00 UAH