• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років

Завершена

984 333.33 UAH з ПДВ
Номер: 49fd0ac5193f4a20b9a56ab33f44e728
Внутрішній номер закупівлі: 29529062
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-012981-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 22" Харківської міської ради
Контактна особа: Лаврик Любов Олексіївна 380504408202 knpmp22@ukr.net https://22pol.city.kh.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 984 333.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 22:47 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 22:47 - 20.06.2026 00:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:55
Період кваліфікації: 20.06.2026 00:00 - 25.06.2026 14:12
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴984 333.33 Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років