• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах м. Полтава Полтавського району Полтавської області, технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду комунальної власності Полтавської міської територіальної громади на території Полтавського району Полтавської області

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 40 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 40 робочих днів

8 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 86b5f55499384603bf68fea3bdf10f9d
Внутрішній номер закупівлі: 29528231
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-012147-a   
Замовник: Департамент земельних і водних ресурсів та земельного кадастру Полтавської міської ради
Контактна особа: Романченко Вікторія Олександрівна +380532560662 viktoriya_rom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 16:58 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 16:58 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 15:25 - 08.07.2026 15:48
Період кваліфікації: з 08.07.2026 15:48

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: fd614582698b459f8e53e6a7d4c721de
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Замовнику необхідно доопрацювати технічні, якісні та кількісні вимоги до предмета закупівлі, що можуть призвести до зміни очікуваної вартості. З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів. Під час розгляду другого питання порядку денного: На виконання вимог пункту 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Період оскарження: 06.08.2026 16:11 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування: 06.08.2026 16:11
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴8 500 000.00 Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах м. Полтава Полтавського району Полтавської області, технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду комунальної власності Полтавської міської територіальної громади на території Полтавського району Полтавської області