-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи електричних схем (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-011851-a
Торги не відбулися
52 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
bf38ebaa77f94ee9b4f865fd789199e1
Внутрішній номер закупівлі:
29527931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-011851-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 16:26 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 16:26 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 200.00 Елементи електричних схем (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)