• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Елементи електричних схем (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

52 200.00 UAH
Номер: 68e3af09bf354a6e9eca0d1cb6971988
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-014784-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 52 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Елементи електричних схем (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.06.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума52 200.00 UAH