• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги спецтехніки на території Скориківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)

Місце знаходження замовника - с. Скорики, вул. Б.Хмельницького, 1б ; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.

Завершена

1 052 950.00 UAH з ПДВ
Номер: eaf3592ed6554531918f1e6e7a853158
Внутрішній номер закупівлі: 29525876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-009783-a   
Замовник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Зубрицька Іванка 380967600228 sofij210821@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 052 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 15:14 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 15:14 - 22.06.2026 09:00
Аукціон: з 23.06.2026 11:22
Період кваліфікації: 22.06.2026 09:00 - 26.06.2026 11:18
Період завантаження договору: 02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 052 950.00 Послуги спецтехніки на території Скориківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області