• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги спецтехніки на території Скориківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)

Оголошено тендер

1 052 950.00 UAH
Номер: 8767d2f536b34fb9a9f4ad4bd376796c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-011531-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 1 052 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги спецтехніки на території Скориківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (код ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.06.2026 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСкорики
Сума1 052 950.00 UAH