• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Картридж до аналізатора електролітів)

Завершена

211 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f2dc5eb1280f488d972b91ab9299015f
Внутрішній номер закупівлі: 29525357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-009275-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Павленко +380952158411 ghadiach-cpmsd@ukr.net http://ghadiach-cpmsd.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 211 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 14:47 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 14:47 - 22.06.2026 15:47
Аукціон: з 23.06.2026 12:24
Період кваліфікації: 22.06.2026 15:47 - 23.06.2026 13:47
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴211 000.00 Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Картридж до аналізатора електролітів)