• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Картридж до аналізатора електролітів)

Оголошено тендер

211 000.00 UAH
Номер: ce50b937f0714fd891bcfe2f73218cf7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-011275-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 211 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Картридж до аналізатора електролітів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 12.06.2026 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума211 000.00 UAH