-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-008901-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
55 827.03
UAH з ПДВ
Номер:
dd229cef27264ad2a10d32bc8a7e249d
Внутрішній номер закупівлі:
29524991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-008901-a
Замовник:
Станишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348444
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Станишівка, Вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Козенюк +380412558505, +380976845514 irina_1204@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 827.03 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 14:36 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 14:36 - 22.06.2026 08:00
Аукціон:
з 23.06.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 827.03 Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)