• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)

Оголошено тендер

55 827.03 UAH
Номер: dac5b7fc596c474ca38c0a474de59170
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-010929-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Станишівська сільська рада
Замовник: Станишівська сільська рада
Очікувана вартість: 55 827.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.06.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описв т.ч. ПДВ
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтанишівська
Сума55 827.03 UAH