• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільного автобуса ЕТАЛОН А-095179,51 Ш (ВО8915ЕА)

Торги не відбулися

52 395.00 UAH з ПДВ
Номер: 3d1f4e2bb31449fe91d467b25c250cfc
Внутрішній номер закупівлі: 29524687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-008606-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дідук Тетяна 380683548738 dederk_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 52 395.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 14:43 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 14:43 - 22.06.2026 00:00
Аукціон: з 22.06.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 395.00 Ремонт та технічне обслуговування шкільного автобуса ЕТАЛОН А-095179,51 Ш (ВО8915ЕА)