-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільного автобуса ЕТАЛОН А-095179,51 Ш (ВО8915ЕА)
Оголошено тендер
52 395.00
UAH
Номер:
7a813a83602448b3b3b82ad57e7c356a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-12-010499-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934998
-
Адреса:
47144, Україна, Тернопільська область, Кременецький р-н, село Великі Дедеркали, вулиця Садова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934998
-
Адреса:
47144, Україна, Тернопільська область, Кременецький р-н, село Великі Дедеркали, вулиця Садова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 395.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільного автобуса ЕТАЛОН А-095179,51 Ш (ВО8915ЕА)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеликодедеркальська
Сума52 395.00 UAH