• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»

Торги не відбулися

626 768.20 UAH з ПДВ
Номер: a114d23a3b3540258ade7dc9a233da37
Внутрішній номер закупівлі: 29524680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-008593-a   
Замовник: КП "Колківська районна лікарня"
Контактна особа: Стрельцова Марина Сергіївна +380502655425 strelsovam.workmail23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 626 768.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 14:50 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 14:50 - 22.06.2026 08:00
Аукціон: з 23.06.2026 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴626 768.20 код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»